×
جستجو
درباره نظربین
نظربین نظرات کاربران را به صورت هوشمند و خودکار بررسی و نظرات نا متعارف را فیلتر می کند. سرویس نظربین با بهره گیری از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی قابلیت هایی را به شما ارائه می دهد: تشخیص زبان محاوره، غلط املایی و تکرار لیست کلمات وجملات سفارشی راه‌اندازی آسان به‌روزرسانی لحظه‌ای ارایه سرویس به صورت 24 / 7 حذف ایمیل، تلفن و آدرس تبلیغاتی
گالری تصاویر
جستجو
درباره نظربین
نظربین اولین بستر سالم سازی هوشمند محتوای تولید شده کاربران در اینترنت (UGC) به زبان فارسی است که محتوای تولید شده توسط کاربران، از جمله متن و عکس را پیش از انتشار به صورت هوشمند و خودکار بررسی کرده و تنها محتوای سالم را منتشر می‌کند؛ همچنین در این سامانه از الگوریتم‌های هوشمند بومی استفاده شده است.
گالری تصاویر
با موفقیت در چالش نظربین برنده جایزه نقدی شوید
شنبه 26 آبان 1397

با هدف مشارکت افراد متخصص و دانش‌‌آموخته در فضای کسب‌و‌کار و ایجاد بستری برای بهره‌مندی از توانایی‌ها و دانش این عزیزان، نظربین با همکاری نوآوید و سمپوزیوم بین المللی IST، اقدام به برگزاری چالشی در زمینه ایده‌یابی برای فروش و درآمدزایی از خدمات نظربین - سامانه هوشمند تحلیل و سالم‌سازی محتوا - کرده است. برندگان این چالش جوایز نقدی و غیر‌نقدی ارزنده‌ای دریافت خواهند کرد. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به لینک زیر جزئیات چالش را مشاهده و در آن شرکت کنند.

 

لینک شرکت در چالش نظربین

 

 

 

لوگو نظربین

لوگو نوآوید

 

 

 

برچسب ها :
نظربین