×
جستجو
درباره نظربین
نظربین نظرات کاربران را به صورت هوشمند و خودکار بررسی و نظرات نا متعارف را فیلتر می کند. سرویس نظربین با بهره گیری از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی قابلیت هایی را به شما ارائه می دهد: تشخیص زبان محاوره، غلط املایی و تکرار لیست کلمات وجملات سفارشی راه‌اندازی آسان به‌روزرسانی لحظه‌ای ارایه سرویس به صورت 24 / 7 حذف ایمیل، تلفن و آدرس تبلیغاتی
گالری تصاویر
جستجو
درباره نظربین
نظربین اولین بستر سالم سازی هوشمند محتوای تولید شده کاربران در اینترنت (UGC) به زبان فارسی است که محتوای تولید شده توسط کاربران، از جمله متن و عکس را پیش از انتشار به صورت هوشمند و خودکار بررسی کرده و تنها محتوای سالم را منتشر می‌کند؛ همچنین در این سامانه از الگوریتم‌های هوشمند بومی استفاده شده است.
گالری تصاویر
چگونه از حذف برنامه در اپ استور جلوگیری کنیم؟
دوشنبه 2 بهمن 1396

   همان طور که می‌دانید اپل شرایط سختی در مورد نظارت بر محتوای برنامه‌ها دارد و با این شرایط قرار دادن برنامه در اپ استور به نوعی یک موفقیت محسوب می‌شود. در صورتی که برنامه شما حاوی محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) باشد، با چالش بررسی و نظارت بر سلامت محتوا مواجه می‌شوید که زمان و هزینه زیادی را باید صرف آن کنید؛ به همین دلیل اپ استور، اقدامات احتیاطی را انجام می‌دهد.
   اپل به دنبال فراهم کردن تجربه کاربری امن برای مخاطبان و ایجاد محیطی برای موفقیت تمام برنامه نویسان است. سلامت مجازی، مقوله ای است که اپل قبل از  عملکرد برنامه، طراحی و مسائل حقوقی آن مطرح می‌کند. در حال حاضر با توجه به رشد روز افزون رسانه‌های آنلاین، بخش عمده‌ای از سلامت مجازی، با بررسی و سالم سازی محتوای تولیدی کاربران حاصل می‌شود.


   همانطور که گفتیم برنامه‌هایی که حاوی UGC هستند، با چالش‌های خاصی روبه‌رو می‌شوند. به منظور کاهش چالش‌ها، اپل معتقد است که برنامه یا شبکه‌های اجتماعی دارای UGC باید شامل موارد زیر باشند:
•    برنامه دارای روشی برای پالایش پست‌های انجام شده، باشد.
•    برنامه دارای مکانیسمی برای گزارش محتوای توهین آمیز باشد.
•    امکان مسدود نمودن کاربری که محتوای توهین آمیز تولید کرده است، وجود داشته باشد.
•    همچنین اطلاعات تماس برنامه در دسترس کاربران باشد که بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.


   در صورتی که از UGC در برنامه برای مقاصد غیر اخلاقی استفاده شود، اپ استور ممکن است بدون اطلاع قبلی برنامه را حذف کند. اپل در صورتی برنامه حاوی UGC را تایید می کند که برنامه دارای شرایط استفاده کاربران یا End-user license agreement (EULA) باشد. EULA قراردادی است که کاربران در هنگام ثبت نام در برنامه شما، تایید می‌کنند. با این حال سطح پالایش UGC از طرف شما تعیین و حذف آن با توجه به سیاست‌های تعیین شده شما در برنامه، انجام می‌شود.
   اگر برنامه شما محتوا را از اینستاگرام می‌گیرد، با چالشی دیگر روبه رو می‌شوید. در اپ استور، نیاز به راهی برای برچسب‌گذاری، حذف محتوای نامناسب و مسدود کردن کاربران تولید کننده محتوای توهین آمیز، وجود دارد؛ با این حال، API اینستاگرام از  برچسب گذاری محتوا پشتیبانی نمی‌کند و اپل به هر حال برنامه را حذف یا رد می‌کند.
   در نهایت دلایل متفاوتی برای حذف یک برنامه از اپ استور وجود دارد، که یکی از مهمترین دلایل آن، سلامت مجازی مخاطبان اپل است.

7 دیدگاه
رضا یاراحمدی
سلام. خداقوت . چطور میتونم از سرویس شما استفاده کنم ؟
 
 
يكشنبه 15 بهمن 1396
محمدرضا عفت پرور
سلام، خیلی راحت می تونید با ثبت نام تو سایت و دریافت کلید اتصال و کد مربوطه تو کمتر از دو دقیقه وب سایت و یا برنامه موبایل خودتون رو با سامانه متصل کنید. قبل از خرید سرویس هم می‌تونید از 14 روز سرویس آزمایشی استفاده کنید. اگر هم هر سوالی داشتید می توید از طریق ایمیل support [at] nazarbin . com بپرسید تا دوستان کمکتون بکنن.
پنجشنبه 19 بهمن 1396
رضا یار محمدی
ممنون
پنجشنبه 19 بهمن 1396
محمدرضا عفت پرور
دقیقا، موردهای خیلی زیادی برای حذف برنامه وجود داره، یکیش بانکنه، یکیش محتوای نا مناسبه، یکیش شکایت کاربران و ... است.
 
 
دوشنبه 9 بهمن 1396
علی محمد
لیست کاملش رو داری؟
سه شنبه 10 بهمن 1396
امید نعمتی
در مورد اپ هایی که به بتنک ها متصل هستند چیزی ننوشته بودید
 
 
جمعه 6 بهمن 1396
حسن رحمانی
دقیقا
دوشنبه 9 بهمن 1396